1. Giriş
  2. Ürünler
  3. Lazer Epilasyon
  4. Büyük spot boyutu 808 Diyot lazerle kalıcı epilasyon FG 2000-E

Büyük spot boyutu 808 Diyot lazerle kalıcı epilasyon FG 2000-E

 Büyük spot boyutu 808 Diyot lazerle kalıcı epilasyon FG 2000-E

Model: FG 2000-E

Tedavi Tedavisi:
Sistem, saç folikülünün bulunduğu dermise derin penetrasyon için 808nm diyot lazerin en iyi epilasyon dalga boyunu kullanır. Tedavi prosedüründe düşük akıcılık serisi, yüksek tekrarlama, hem saç folikülünün hem de çevredeki besleyici dokunun sıcaklığını 45 dereceye yükseltir. Bu kademeli ısı iletimi, kıl folikülünü etkin bir şekilde ısıtmak için kromosferleri rezervuar olarak çevre dokusuna kullanır. Saç folikülü tarafından emilen ısı enerjisi ile birlikte bu da folikül zarar eder ve yeniden büyümeyi engeller.

808nm diyot lazer makinesi, saç dökülmesi melanositleri için dokuları çevreleyen yaralanma olmadan özellikle etkilidir. Lazer ışığı, melanin içindeki kıl şaftı ve saç follikülü tarafından absorbe edilebilir ve ısıya dönüştürülebilir, böylece saç folikülü sıcaklığı artar. Sıcaklık, saç folikül yapısına geri dönülmez şekilde zarar verecek kadar yükseldiğinde, saç folikülünün doğal fizyolojik süreçlerinden bir süre sonra kaybolur ve böylece kalıcı epilasyon amacı taşır.

Uygulamalar:
Koyu ten dahil tüm 6 Fitzpatrick cilt tipinde hızlı, güvenli, ağrısız ve kalıcı epilasyon için. Yüz, kol, koltuk altı, göğüs, sırt, bikini, bacaklar gibi alanlarda istenmeyen tüyler için uygundur.

Ana Özellikler:
1. 808nm diyot lazer, ışığın cilde derinlemesine nüfuz etmesini sağlar ve cildin epidermisindeki melanin pigmentini önleyebileceğinden diğer lazerlere göre daha güvenlidir. Tabaklanmış ciltler de dahil olmak üzere 6 Fitzpatrick cilt tipindeki tüm renk tüylerinin kalıcı kıl azalması için kullanabilirsiniz.
2. 808nm diyot lazer, muazzam alan tedavisi için hareketli muamele, hızlı epilasyon ile 10HZ'ye (saniyede 10 darbe) kadar hızlı tekrarlama oranlarına izin verir.
3. Mükemmel kontak soğutma teknolojisi, acısız tüy giderme ile üretilmiş prob.
4. Hızlı epilasyon için büyük spot boyutu: 10 * 20mm veya 22 * 35mm

Parametreler
Dalga boyu 808nm (1064nm, 755nm)
Sıklık 1-10Hz ayarlanabilir
Spot boyutu 10 * 20mm veya 22 * 35mm

SSS:
Epilasyon tedavisi acı verici mi?
Lazer cilde uygulandığında, hastalar küçük bir lastik bandın deriye çarpmasıyla alakalı olarak biraz gergin hissederler.
Tedaviyi yaptığım zaman tedavi edilecek bölgeye kademeli bir ısı birikimi hissettim, ağrısız.

Cristian Neicu
Olası yan etkileri nelerdir?
Diod lazeri epilasyonun olası yan etkileri azdır ancak tedavi edilen alanda kızarıklık olabilir. Bu kızarıklık iki gün içinde ortadan kalkar.

Tedavi nasıl uygulanır?
İşlem gören bölgeye serin bir jel uygulanır. Koyu bardaklar hastanın gözlerini ışığa karşı korumak için giyilir. Hasta rahat, rahat bir konumda olduğunda, lazer el parçası deriye uygulanır.

Her tedavi ne kadar sürelidir?
İşlemin uzunluğu, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak on beş dakika ila bir saat veya daha fazla değişir.

Kaç tedaviye ihtiyaç duyuluyor?
Genel olarak, hastaların altı ila sekiz tedavisi, yaklaşık her dört ila altı hafta vardır. Daha koyu cilt tipleri olan hastalar daha fazla tedavi gerektirebilir.

Ne zaman sonuçlarını görebiliriz?
Hastalar tedavi edilen tüylerin tedaviden sonraki bir iki hafta boyunca döküleneceğini fark ettiler.

Tedaviden sonra cilt bakımı nasıl yapılır?
Tedavi alanına uygulanan serin sıkıştırmalar, kızarıklık, şişme ve rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olur.
Tüm cildinizi güneşten koruyucu SPF30 veya daha yüksek bir güneş kremi ve güneşten koruyan kıyafetler kullanarak korumak önemlidir.

Geribildirim formu