1. Giriş
  2. Ürünler
  3. Lazer Epilasyon
  4. 6 Fitzpatrick cilt tipleri için 808nm lazerle depilasyon çalışmaları

6 Fitzpatrick cilt tipleri için 808nm lazerle depilasyon çalışmaları

 6 Fitzpatrick cilt tipleri için 808nm lazerle depilasyon çalışmaları

Model: FG2000-C

Giriş
Bu, belirli bir dalga boyundaki bir ışık demetinin cilde uygulanması ve kıl folikülündeki pigment tarafından absorbe edildiği bir lazer prosedürüdür.

Aşağıdaki avantajları olan diyot lazer:
Tabaklanmış ciltler veya koyu renkli deri de dahil olmak üzere 6 Fitzpatrick cilt tipindeki tüm renk tüylerinin kalıcı kıl azalması --- diyot lazeri, ışığın cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlar ve cildin epidermisindeki melanin pigmentini önleyebileceğinden diğer lazerlere göre daha güvenlidir.
Hareketli teknoloji, büyük alan tedavisinde hızlı tüy giderme --- diyot lazer, 10Hz'e kadar hızlı tekrarlama hızlarına (saniyede 10 darbe) olanak tanır.

Ağrısız epilasyon --- yüzeysel ısı kazalarını önleyen mükemmel temas soğutma probuTreatment Therapy:
Lazer epilasyon tedavisi sırasında ışık cildin içinden geçer ve kıl şaftındaki melanin tarafından emilir. Bu absorpsiyon saç follikülünün ısısını yükseltir ve yeniden büyümeden sorumlu hücreleri termal olarak tahrip eder.

Uygulamalar:
Yüz, boyun, göğüs, sırt, bikini alanı, koltuk altları, kollar ve bacaklar da dahil olmak üzere istenmeyen saçları olan cildin herhangi bir bölgesi.

Özellikler:
1. Lazer kaynağı:% 100 ithal lazer
2. Çift soğutmalı temas soğutma sistemi, sabit 0-3 ℃ soğur. Güçlü soğutma, 10-12 saate kadar kesintisiz çalışmayı, klinikler, salonlar veya hastaneler için kazançları en üst düzeye çıkarmanızı sağlar
3. Çok dilli, kullanım kolaylığı
4. ABD Uyumlu enerji ölçeri ile 1: 1 enerji testi

Parametreler
Dalga boyu 808nm (1064nm, 755nm)
Sıklık 1-10Hz ayarlanabilir
Spot boyutu 12*12mm
Geribildirim formu