1. Giriş
  2. Ürünler
  3. Lazer Epilasyon
  4. 6 Fitzpatrick cilt tipleri için lazerli depilasyon FG2000-B

6 Fitzpatrick cilt tipleri için lazerli depilasyon FG2000-B

 6 Fitzpatrick cilt tipleri için  lazerli depilasyon FG2000-B

Model: FG2000-B

Giriş
Bu, belirli bir dalga boyundaki bir ışık demetinin cilde uygulanması ve kıl folikülündeki pigment tarafından absorbe edildiği bir lazer prosedürüdür.

Aşağıdaki avantajları olan diyot lazer:
Tabaklanmış ciltler veya koyu renkli deri de dahil olmak üzere 6 Fitzpatrick cilt tipindeki tüm renk tüylerinin kalıcı kıl azalması --- diyot lazeri, ışığın cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlar ve cildin epidermisindeki melanin pigmentini önleyebileceğinden diğer lazerlere göre daha güvenlidir.
Hareketli teknoloji, büyük alan tedavisinde hızlı tüy giderme --- diyot lazer, 10Hz'e kadar hızlı tekrarlama hızlarına (saniyede 10 darbe) olanak tanır.
Ağrısız epilasyon --- yüzeysel ısı kazalarını önleyen mükemmel temas soğutma probu

Lazerin çok dalga boyu: 755nm & 808nm & 1064nm, ayrıca ODM tasarımı teklif edildiTreatment Therapy:
Lazer epilasyon tedavisi sırasında ışık cildin içinden geçer ve kıl şaftındaki melanin tarafından emilir. Bu absorpsiyon saç follikülünün ısısını yükseltir ve yeniden büyümeden sorumlu hücreleri termal olarak tahrip eder.

Uygulamalar:
Yüz, boyun, göğüs, sırt, bikini alanı, koltuk altları, kollar ve bacaklar da dahil olmak üzere istenmeyen saçları olan cildin herhangi bir bölgesi.

Özellikler:
1. Lazer kaynağı:% 100 ithal lazer
2. Çift soğutmalı temas soğutma sistemi, sabit 0-3 ℃ soğur. Güçlü soğutma, makineyi 2-5 saat kesintisiz çalışmayı, klinikler, salonlar veya hastaneler için kazançları en üst düzeye çıkarmanızı sağlar
3. Çok dilli, kullanım kolaylığı
4. ABD Uyumlu enerji ölçeri ile 1: 1 enerji testi

Parametreler:
Dalga boyu 755nm&808nm&1064nm
Sıklık 1-10Hz ayarlanabilir
Spot boyutu 12*12mm

Epilasyon cihazımızın geniş kapsamlı Ürün Portföyümüz:
Uzun darbeli ND YAG epilasyon, SHR depilasyon, IPL epilasyon makinesi

Epilasyon tedavisi acı vericidir mi?
Lazer cilde uygulandığında, hastalar küçük bir lastik bandın deriye çarpmasıyla alakalı olarak biraz gergin hissederler.
Tedaviyi yaptığım zaman tedavi edilecek bölgeye kademeli bir ısı birikimi hissettim, ağrısız.

Cristian Neicu
Muhtemel yan etkiler nelerdir?
Lazer epilasyon tedavisinden hemen sonra hastalar normal aktivitelerine geri dönebilseler de, şişme ve kızarıklık olabilir. Lazer epilasyon tedavisinin bu yan ürünleri genellikle 24 saat içinde kaybolur.

Tedavi nasıl yapılır?
Tipik olarak, tedavi edilecek alanlar, lazer epilasyon tedavisinden birkaç gün önce traş edilir. İşlemin yapıldığı gün, (bu adım gerekli olmamasına rağmen bir anestetik krem uygulanabilir) tedavi edilecek bölgeye serin bir jel uygulanır. Koyu bardaklar hastanın gözlerini ışığa karşı korumak için giyilir. Hasta rahat, rahat bir konumda olduğunda, lazer el parçası deriye uygulanır.

Her tedavi ne kadar sürer?
İşlemin uzunluğu, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak on beş dakika ila bir saat veya daha fazla değişir.

Kaç tedavi gerekli?
Lazer epilasyon saç büyüme aşamasında etkili olur. Saçlar döngüler halinde büyüdükleri için, lazer epilasyon hastaları, genellikle maksimum sonuçlar için yaklaşık bir ay aralıklarla dört ila altı seanslık bir dizi gerektirir.

Ne kadar sürede sonuçları görebiliriz?
Hastalar tedavi edilen tüylerin tedaviden sonraki bir iki hafta boyunca döküleneceğini fark ettiler.
Birden fazla lazerli epilasyon seansından sonra sonuçlar netleşecektir. Çoğu hasta saç büyümesinde% 80-90 azalmanın tadını çıkarır. Lazer epilasyon sonuçları kalıcı olmakla birlikte, bazı hastalar tek tek kılları tedavi etmek için nadiren rötuş seanslarına ihtiyaç duyabilirler.

Tedaviden sonra cilt bakımı nasıl yapılır?
Rahatsızlık ve komplikasyon riskini en aza indirgemek için, tedavi alanına buz, anti-inflamatuar kremler veya aloe jel veya losyonlar da uygulanabilir.
Tüm cildinizi güneşten koruyucu SPF30 veya daha yüksek bir güneş kremi ve güneşten koruyan kıyafetler kullanarak korumak önemlidir.

Güvenilir bir şirket midir?
Pekin ADSS Development Co, Ltd 2005 yılında, Ar-Ge, satış ve tıbbi estetik cihazların satış sonrası hizmetleri, hatta BT alanının bir parçası ve Emlak sektöründe devreye girdi. Bizi bu alanda önümüzde tutmak için optik, makine, elektrik ve tıp ile bütünleşen profesyonel bir ekibimiz var. ADSS'nin 60.000,00 m2'lik kendi endüstri parkı bulunmaktadır ve 300'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

ADSS ofisi adres: F9, Grönland Varlık Plaza, Jinxing West Rd., Daxing Bölgesi, Pekin
Fabrika Adres .: F2 / F6, Xiandao Bldg., Jinyuan Rd. 36, Daxing Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Pekin

ADSS'de sertifika onayı
TUV tıbbi CE, ISO 13485, CFDA, FDA ...

Geribildirim formu