1. Giriş
  2. Ürünler
  3. Deri Analiz Makinesi (VSA/SK-2014)
  4. VSA Cilt Analiz Cihazı Makinesi

VSA Cilt Analiz Cihazı Makinesi

 VSA Cilt Analiz Cihazı Makinesi

Model: VSA

Sizin için ne yapabilirsiniz?
1.% 100 doğru cilt testi verileri, daha hassas tedavi
2. Güçlü bir görsel iletişim araçları, iletişim için daha uygundur
3. Süren ve etkili izleme sonuçları ve ilerleme
4. Yüz görüntü yakalama ve analiz yazılımına sahip patoloji analiz sistemi

Tedavi Teorisi:
Cilt Analizi Sistemi iki özel aydınlatma sistemine (RGB + UV) ve iki görüntünün (güzellik bakımı öncesi ve sonrası) yan yana karşılaştırılmasına olanak tanıyan akıllı cilt analiz yazılımına sahiptir; bu da hissedilen çok farklı görsel efektlerdir. Cilt Analizi Sistemi görünür RGB ışığı ve cilde elverişli bir UV ışığı verdikten sonra, cilt hücrelerindeki çeşitli kromoforlar, ışığa farklı şekilde yanıt vererek geri gönderilen ışığa cevap verir. Yansıtılan ışık dijital kamera tarafından yakalanır ve çeşitli dalga boylarında soğurulan ışık için yazılım tarafından analiz edilir, daha sonra bilgisayar analizinden yaratılan görüntüler cilt durumunu ve gelecek tahmini gösterir.

Cilt analizörü sadece yüzey cilt problemini değil aynı zamanda niceliksel analiz yoluyla bu gizli cilt tabanı katmanını da tespit edebilir. Bu sorunları tomurcuklara dökecektir. Böylece kendi yüz cilt lekelerini, parıltısı, kloazmı, kırmızı ipek ipucu, kırışıklıkları, cilt dokusunu, büyük gözenekleri, sivilce sekiz problemini anladığınızdan. Deri test verileri% 100 doğrudur.

18 milyon piksel kamera, sıradan ışık, polarize ışık, UV ışık üç tür optik görüntüleme, 3D topografya analiz teknolojisi, kızılötesi görüntü perspektif ve UV fotoğraf teknolojisi çeşitleri, yüz cilt renk yoğunluğu, gözenek sayısı, Cildin en iyi bireysel tedavi çözümlerine dayalı olarak önerilen analiz sonucuna göre, nitel nicel analiz yapmak için cildin çeşitli derecelerde kırışıklıklar, sivilce, akne, deri beyazlatma derecesi ve düzgünlüğü, kötü cilt pürüzsüzlüğü ve kozmetik ürünlerini de gerçekleştirebilir. Tüm bilgisayar nümerik kontrol kayıtları, dosyayı kaydedin, dönem boyunca farklı algılama görüntüsünün ayrıntılı karşılaştırmalı analiz uygulamak, tedavinin etkisine yönelik objektif ve bilimsel değerlendirme yapmak.

Uygulamalar:
Cilt durumunu analiz edin, lekeler, gözenekler, pigment, kırışıklık, kayak pürüzlülüğü, UV pigmenti, renk bütünlüğü, HGB / eritem ve akne tespit edin. Güzellik özümleri için SPF ve PA ++ kozmetiklerinin kalitesini kontrol edin.

Yüz cilt tarayıcı

Cilt analizörü

Özellikler
Pixel 18 milyon piksel
Optik kaynak Olağan ışık, polarize ışık, UV ışığı
İşletim sistemi Win7, Win8, Win10
Geribildirim formu