1. Giriş
  2. Ürünler
  3. IPL(FG 600/FG A10/VE 2000)
  4. IPL Fotoğrafı Derleme VE 2000

IPL Fotoğrafı Derleme VE 2000

 IPL Fotoğrafı Derleme VE 2000

Model: VE 2000

Tedavi prensibi:
Doktorların rehberliğinde çalışan tıp uygulayıcıları ve estetisyenler tarafından yaygın olarak kullanılan Yoğun Puls Işığı (IPL), vücuttan epilasyon yöntemidir. Özel olarak yapılmış bir ksenon flaş lambası ve odaklama optiklerinin kullanılmasını içerir.

Ince Pulsed Light epilasyon işlemi, lazer epilasyona kıyasla daha ucuz ve hızlı prosedürüyle çok popüler hale geldi. Yoğun Işıltılı Işık ile Lazer Epilasyon arasındaki etkinliğin karşılaştırılması, bilim adamları, ekipman üreticileri ve uygulayıcılar tarafından tartışılmaktadır, ancak sonuçlar genelde kabaca eşdeğer kabul edilmektedir. IPL genellikle "kalıcı epilasyon" (bu cümleler lazer veya IPL epilasyona uygulandığında misnomerlerdir) aksine "kalıcı saç azalması" olarak ilan edilir. Aynı zamanda, fotorejenerasyon olarak bilinen bir süreçte derinin tedavisi için de kullanılır.

Odaklanmış, geniş spektrumlu ışık cildin yüzeyine elle tutulan bir değnek veya mafsallı bir kol vasıtasıyla uygulanır. Bu ışık saç tellerinin veya saçın ampulüne (kök) çarpıncaya kadar deriden geçiyor. Ampul genelde melaninin en yüksek konsantrasyonunun bulunduğu yerde, diğer taraftan kıl şaftının aksine. Işık ısı enerjisine dönüştürüldüğünde, ampul ve saç şaftının çoğu hemen buharlaşır. Saçtan yayılan yoğun ısı saç üreten papilayı veya saç folikülünü de yok eder. Doğrudan ışık-ısı dönüşümü doğrudan follikülü besleyici kan getiren koyu renkli kılcal damarlarda gerçekleştiği iddia edilmektedir.

Uygulamalar:
1. epilasyon, depilasyon
2. fotoğraflarda cildi gençleştirme, kırışıklık giderme
3. cilt sıkma ve kaldırma
4. pigment giderimi, vasküler tedavi
5. Meme asansör montajı

Özellikler:
1. 1. En profesyonel Almanya cihazı tarafından yapılan filtre kaplaması
2. 2. ABD'den ithal edilen "tak ve çalıştır" kolu konektörü, yoğun kliniklerde / salonlarda sürekli çalışabilen güvenilir enerjiye ve uzun ömürlü makinelere çevirir.
3. İç kulp yapısının profesyonel tasarımı: Xenon lamba ömrünü uzatır ve piyasadaki geleneksel kulplara göre verimliliği arttırır.
4. Sap tutacağı: Sap tutacağı iç tabakası tıbbi silikon kauçuktan yapılmıştır; Dış tabaka ABS malzemedir. Bu tasarım, tedavi sondasını herhangi bir hasar veya kazadan büyük ölçüde korur
5. Elektrikli filtre İsviçre'deki Schaffner Company'den ithal edilen EMC'nin en iyi performansı, güvenliği büyük ölçüde artırır
6. Su akışının ve su sıcaklığının alarmı koruma sistemi: Herhangi bir risk olması durumunda hemen çalışanların tümünü durdurun, insanları ve makineyi ilk etapta herhangi bir riske karşı koruyun
7. Kullanıcı dostu yazılım tasarımı: basit parametre ayarı ve kolay kullanım

Özellikler
Enerji türü IPL (yoğun darbeli ışık)
LCD ekran 8.4 "TFT renkli dokunmatik LCD ekran
Çıkış gücü 2000W
Tutamaç miktarı 1
Çok bantlı el parçası 480nm / 530nm / 590nm / 640nm / 690nm (420nm, isteğe bağlı 750nm)
Program Dili mevcut İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ...
Enerji 1-50J/cm2
Sıklık 1-4Hz
Darbe Sayısı 1-6
Spot boyutu 12 × 30mm / 12 × 40mm / 15x50mm isteğe bağlı
Geribildirim formu