1. Giriş
  2. Sertifikalar
Şirket Profili

Pekin ADSS Development Co. Ltd. , Temmuz 2005 yılında kurulmuş olan ve 2018 yılında ADSS Business Park'a taşınan, Çin'de estetik ve tıbbi lazer ekipmanları üreten profesyonel bir şirkettir. ADSS kendi bünyesinde araştırma ve geliştirme merkezi, klinik merkezi, satış ve satış sonrası departmanlarını barındırmakla birlikte profesyonel teknoloji, destek ve klinik verileri de aynı çatı altında sunmaktadır. ADSS ekibi, müşterilerle akıcı bir şekilde İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Japonca dillerinde iletişim kurabilmektedir.

ADSS’nin Misyonu:
Dünyaca ünlü bir marka yaratmak, birinci sınıf bir ekip kurmak ve Çin’de zafere ulaşmak!

ADSS’nin Vizyonu:
Dünya estetik ve tıp endüstrisinin Çin'i tercih etmesini sağlamak!

Yerli ve uluslararası birçok sertifikaya sahip olan ADSS, medikal CE (TUV, ISO 13485, FDA ve CFDA tarafından onaylı) ve patent sertifikalarını, tıbbi cihaz üretim tesisleri için kapsamlı bütün izinleri, ve yüksek teknoloji girişim sertifikasını elde etmiş bulanmaktadır. ADSS her zaman, uluslararası üretim standartlarını dahilinde yüksek teknoloji oluşturma ve geliştirmeye odaklanmaktadır.

Cosmoprof Bologna, Cosmoprof Asia, Cosmoprof North America, Beauty Eurasia, Salon Look international, DUBAI DERMA, INTERCHARM, Beautyworld Japan, Beauty Spa&Expo, gibi birçok global fuarda son 10 yıl boyunca yeni ürünler sergilenmiştir.

ADSS Business Park, Ar-Ge merkezi ve tüm üretim tesisleri dahil olmak üzere 160.000.00m2'dir. Son 10 yılda küresel çapta OEM / ODM hizmetleri, medikal ekipman, estetik makine ve evde kullanım için tasarlanmış güzellik makineleri başta olmak üzere bir çok ürün sunduk. ADSS olarak, kaliteli, güvenilir ve dayanıklı ürünler sunarak "önce kalite, zamanında teslimat ve kusursuz hizmet" çalışma prensibine sıkı sıkıya bağlıyız. ADSS her zaman size odaklanıyor!

ADSS ürünleri 16 ürün serisinden oluşmaktadır:
◆ Diode lazer epilasyon (755nm, 808nm, 1064nm)
◆ Fiber lazer epilasyon (808nm)
◆ Long Pulse Yag lazer epilasyon (1064nm)
◆ ND YAG lazer
◆ Pico lazer
◆ Fraksiyonel Co2 lazer (vajina ve kapak tedavisi, cilt yenileme, cilt gençleştirme)
◆ Erbium lazer
◆ Zayıflama sistemleri (kavitasyon, vakum, diyot lazer ve RF)
◆ SHR
◆ IPL
◆ RF
◆ HIFU (yüz bölgesi cilt kaldırma ve tüm vücut zayıflatma)
◆ Yüz cilt bakımı
◆ Hydra Magic
◆ Vasküler temizleyeci

Çine hoşgeldiniz!
Pekin'e hoşgeldiniz!
ADSS'ye hoş geldiniz!